O nas

O nas:

Uważne Ludki. Psychoterapia i Mindfulness – to przestrzeń, w które chcemy zainspirować Was do uważnego i świadomego życia.

Jesteśmy zespołem specjalistów z pasją i otwartością na drugiego człowieka. Naszą pracę traktujemy z zaangażowaniem, sercem, ale też z   profesjonalizmem.

Prowadzimy działania w zakresie specjalistycznej i kompleksowej pomocy dzieciom, młodzieży oraz ich rodzicom. Dysponujemy wiedzą, kwalifikacjami i doświadczeniem zapewniającym wsparcie w procesie wychowawczym i terapeutycznym. 

Nasza misją jest poprawa jakości życia młodych ludzi oraz ich rodziców. Chcemy także wspierać ideę uważnego rodzicielstwa oraz znaczenie uważności w naszym życiu.

Dzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami. Rozwijamy uważne oraz współczujące postrzeganie świata, wychodzimy poza schematy.

Stale rozwijamy nasze kompetencje, terapeuci pracowni są objęci superwizją, regularnie uczestniczą w szkoleniach, aby podnosić jakoś swojego warsztatu terapeutycznego. Są także Członkami Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo – Behawioralnej. 

Terapię prowadzimy w paradygmacie poznawczo – behawioralnych, szczególnie w tzw. 3 fali CBT. Czerpiemy z nurtów bliskościowych, terapii systemowej, świadomego rodzicielstwa, terapii schematów, ACT i DBT. Z mniejszymi dziećmi wykorzystujemy elementy Integracji sensorycznej, mindfulness ze współczuciem, stymulację polisensoryczną, metodę Marii Montessori, metodę Dobrego Startu, Treningi Umiejętności Społecznych.

 

W naszej ofercie proponujemy kursy Mindfulness dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, a także grupy i procesy rozwojowe. Wspieramy rodziców poprzez coaching i konsultacje rodzicielskie, kierujemy się ideą świadomego uważnego rodzicielstwa. Realizujemy także sesje w formie online.

Nasz zespół:

Oliwia Awierianów

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, trenerka umiejętności społecznych

Ewa Jusis

Psycholog, trener umiejętności społecznych

Julia Blatkiewicz

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

Agnieszka Malinowska

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, konsultantka psychoterapii pozytywnej

Paulina Szczepanik

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

Aleskandra Bujalska

psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, trenerka umiejętności społecznych, coach świadomego rodzicielstwa wg terapii schematów

Aleksandra Kowcun

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji 

Marta Niewiarowska

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

Ewa Winiarska

psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, trenerka uważności

Katarzyna Stawczyk

Pedagożka, edukatorka seksualna, doradczyni seksuologiczna/seksuolożka