Absolwentka studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu oraz kursu Terapii Poznawczo-Behawioralnej dzieci i młodzieży organizowany przez Centrum CBT w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując indywidualnie z rodzinami oraz udzielając się w programie Akademii Przyszłości. Odbyła staż naukowy w Laboratorium Neuronauki Emocji. W Pracowni Psychoterapii prowadzi konsultacje rodzicielskie, psychoterapie dzieci i młodzieży.

Jej pasją jest praca z dziećmi i młodzieżą, która przełożyła się na wybór programu studiów w kierunku psychologii klinicznej dzieci i młodzieży.

 Specjalizuje się w obszarach pracy nad emocjami, motywacją, przekonaniami oraz lękiem. Z chęcią podejmuje się również psychoedukacji w powyższych zagadnieniach. Ze szczególnym zainteresowaniem zgłębia tematykę nowych technologii zarówno w kontekście problematycznego korzystania ze smartfonów jak i wykorzystywania aplikacji w procesie terapeutycznym.

W swojej pracy wykazuje wysoki poziom empatii i zaangażowania, dzięki czemu podczas pracy z nią, można poczuć się pewnie i bezpiecznie. Jednocześnie stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności, aby pomagać w sposób kompetentny i zgody z najnowszą, wiedzą.